Po obu stronach wypracowana została ogromna dawka zaufania. Ale w sumie to nawet nie zaufanie. Ja wiedziałem, że Piotr jest profesjonalistą gdyż to on odpowiada za rozebranie do pojedynczej śrubki mojego Harley’a i ponowne złożenie bez pominięcia procesu odrestaurowania. A narzeczeni we mnie dostrzegli ogromną pasję do fotografii ślubnej i też świetnie zdawali sobie sprawę, że zajmuje ona ważną cześć mojego życia. Na tym skończmy o naszych pasjach i przejdźmy do przygotowań.

Przygotowania Pani Młodej

Przyszła Pani Młoda była pełna spokoju i był to spokój, który miał wszystko pod kontrolą. W końcu jest stomatologiem. 

Przygotowania Pana Młodego

I z tego spokoju trafiam do przyszłego Pana Młodego. Gdzie dzieje się wszystko troszkę szybciej, troszkę jak jazda na jednym kole. I nie bez powodu o jednośladzie wspominam… 

Przygotowania Pana Młodego

momentem zderzenia tych dwóch światów jest fist look. Ale zanim do tego dojdzie i kiedy wydaje się Tobie, że juz wszystko widziałeś… Piotr oznajmia Tobie, że na firs look pojedzie z różą, no ok, na motocyklu, ok, trzymając ją w zębach, OMG! A potem spoglądają na siebie tego dnia pierwszy raz… w tych spojrzeniach widać jakby byli sami a przecież najbliższa rodzina przygląda im się z tarasu… była to piękna pierwsza chwila, kiedy pomino otaczającego ich świata oni jakby stają się całym światem dla siebie. Błogosławieństwo, padają ciepłe słowa od najbliższych. Zaczynamy się zbierać do kościoła, wszyscy w okół krążą, każdy zaczyna podążać w innym kierunku i pośród tego po raz kolejny Agnieszka i Piotr jakby zapadają się w sobie… z całą pewnością będziesz wiedzieć który to moment. 

Ceremonia zaślubin

…warto wiedzieć jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. O, której wiedzieli tylko Agnieszka i Piotr. Ceremonię zaślubin mieli odprawiać dwaj księża, którzy to byli wychowankami Piotra mamy w szkole średniej. Niestety dociera jeden z księży. Niedowierzanie mamy, wraz z rozpoczęciem mszy, kiedy ksiądz wychodzi z zakrystii, zbieranie myśli, zaskoczenie… to wszystko w jednym kadrze… zobaczysz. Agnieszkę wprowadza tata… zaczęło się, przysięga, obrączki, wzruszenie rodziców, przed ołtarzem dwójka ludzi na, których uwaga skupiona jest wszystkich gości w kościele… a nawet drugiego księdza, który w tyle kościoła, troszkę spóźniony również uczestniczy w tych wyjątkowych chwilach Agnieszki i Piotra! 

Ślub Owińska

Pałac Biedrusko

… po wyjątkowej ceremonii w asyście kilkunastu motocykli trafiamy do niesamowitego Pałacu w Biedrusku. Wysokie zdobione sufity, okna, ogród zimowy czy park okalający zapierają dech. Do tego piękna para i czego chcieć więcej? Ok, chcę gości, takich wyjątkowych… i … “dostaję” ich, nie zawiedli. Każdy blok muzyczny parkiet wypełniali goście pełni energii i dobrego humoru… to co zaczynamy?

Islandia to tu trafiamy na sesję

… skoro ostatni toast został wzniesiony to możemy udać się w wyjątkową podróż. Będzie to podróż w wyjątkowe miejsce. Wraz z Agnieszką i Piotrem którzy porwali mnie teraz ja porywam Ciebie na Islandię. Tam miałem przyjemność wykonać piękny plener dla młodej pary. Tak więc zapinamy pasy bo zaraz lądujemy na zimnej wyspie która kocha wiatr, deszcz i zimno!

JEŚLI MASZ OCHOTĘ NA JESZCZE…

… zobacz kolejny reportaż, ale możesz też od razu wskoczyć w kontakt i napisać do mnie. Sprawdzę czy Twoja data ślubu jest dostępna a żebym mógł wykonać dla Ciebie taką niesamowitą pamiątkę w postaci reportażu!