Odbitki Love Needs

Dlaczego warto je zamówić u nas? Jak już wspomnieliśmy zarówno my jak i Crystal Albums bo to oni są odpowiedzialni za StoryAlbumy, StoryBooki i odbitki przykładamy bardzo dużą uwagę do jakości…

Nie bez przyczyny ich maszyny drukujące są kilka (TAK KILKA) razy dziennie kalibrowane i sprawdzane w trakcie produkcji. Dzięki temu jakość druku, odwzorowanie kolorów mojej autorskiej obróbki jest dokładnie taka jak ja chcę. Jesteśmy pewny tego żę to co widzę na swoim kalibrowanym również kilka razy w trakcie sezony ślubnego monitorze będzie na Waszych odbitkach w Waszych StoryAlbumach i StoryBooka’ch.

Śmiało mogę napisać PANUJEMY NAD KOLOREM!

Dlatego odradzam druk Waszych zdjęć w pierwszym lepszym foto kiosku, odbitki od Crystal Albums są nieco droższe ale idzie za tym jakość i zdjęcia, kolory są takie jak mają być.

Dodatkowo odbitki są dostępne w dużej ilości formatów, wszystkie drukowane są na matowym papierze jedwabnym, który jest jednym z najlepszych materiałów odpornych na brud i światło (mają długą żywotność). I wiecie co, tu czerń jest czarna a to nie jest takie łatwe ?

Poniżej znajdziecie ceny oraz rozmiary:

10×15 odbitka – 1,70

13×18 odbitka – 2,30

15×23 odbitka – 2,90

60 odbitek 10×15 w specjalnym etui – 269,00

60 odbitek 13×18 w specjalnym etui – 355,00

60 odbitek 15×23 w specjalnym etui -385,00

A wiecie co? Odbitki można zamówić w każdej chwili z poziomu waszej galerii na hasło ? i goście też mogą!

Love Needs Odbitki