Bardzo chcemy opowiedzieć Waszą historię tego dnia. A na ten dzień budowany jest z wielu czynników, momentów, chwil w których przeplatają się historie osób, które są blisko Was ale też przede wszystkim Wasze. Są to interakcje w które wchodzicie i my ich nie zaburzamy, nie reżyserujemy, nie ingerujemy w nie. Tworzymy opowieść reportażem.

Reportaż ślubny Love Needs fotografia ślubna Poznań

Chcemy by zdjęcia budziły wspomnienia poprzez emocje jakie są na nich w czystej postaci. Tego dnia poszukujemy tych chwil, ułamków sekund w taki sposób a żebyśmy też byli jak najmniej widoczni. Nie znikniemy ale też nie będziemy brylować na parkiecie ?

Bardzo starannie przygotowujecie się do tego dnia, poświęcając na to dużo energii, pieniędzy i czasu. I jest to oczywiste bo taki dzień jest raz w życiu. A po tym dniu z czasem zostają tylko wspomnienia i zdjęcia dzięki którym możemy wracać do tych chwil. Warto postarać się aby te drugie były tak piękne jak wspomnienia.

To dlaczego my? Bo nam zależy, z całą pewnością nie mniej niż Wam. Czerpiemy z tego dużo więcej niż może się wydawać. Fotografia ślubna jest dla nas pasją, odskocznią od dnia codziennego, jest to świat w który wchodzimy, każdej pary świat jest inny ale każdy jest przepełniony miłością, radością, szczęściem i ogromem uczucia.

Plener ślubny Islandia Love Needs fotografia ślubna

Będąc na każdym ślubie z osobna uświadamiamy sobie jakie to szczęście mieć drugą osobę obok, żyć z nią i dla niej. I… szczerze kochamy to co robimy dla NASZYCH PAR.

Mnie (Paweł) fotografią zaraził mój kolega z dzieciństwa a po dziś dzień jest moim przyjacielem. I na początku swojej przygody z reportażem ślubnym powiedziałem do Hubcia

… JAK ZACZNĘ CHAŁTURZYĆ TO MI PRZYWAL, ŻEBYM WIEDZIAŁ ŻE TRZEBA SKOŃCZYĆ I NIE PSUĆ CZYIŚ WSPOMNIEŃ…

do dziś sytuacja ta nie nastała a już nie raz od Hubcia słyszałem

… PODZIWIAM CIĘ I NIE MAM POJĘCIA SKĄD TY CZERPIESZ TĄ ENERGIĘ ŻEBY CAŁY CZAS ZNAJDOWAĆ W TYM FRAJDĘ…