o tak, jak wyżej “gdybyśmy tylko byli przed…” Jest to lista ludzi za których jesteśmy w stanie ręczyć. A z niektórymi nawet, spotkaliśmy się na własnym ślubie. Tak więc, jeśli tylko mają jeszcze wolny termin to naprawdę warto!


### MUZYKA


JQDTEAM – Jakub Dębowski www.facebook.com/jqdteamTo jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, wieloletni radiowiec, DJ a do tego wspaniały człowiek. Stworzył wspaniały zespół a to co robią dodatkowo ze światłem… Tak, chyba nie muszę wskazywać palcem kto był odpowiedzialny na moim ślubie za światło, muzykę, dźwięk sam Jean Michael Jarre nie, Jakub Dębowski!

Kuba Krawczyk – DJ www.facebook.com/panowieodmuzykiSprawa jest klasycznie prosta jak nie Jakub no to Kuba i nie będę się tu za bardzo rozwodzić ?

### VIDEO


Alpaka Wedding Videography www.alpakaweddings.plTak i to jest ten moment kiedy mogę to napisać. Nie chciałem i nie miałem filmu na swoim ślubie, a wiecie dlaczego? Bo nie znałem Bartka!

Kroniqa Filmy Ślubne www.kroniqa.plBo to wygląda tak, że jak bym zamówił na swój ślub Alpake to Kroniqe też innej opcji niema!

### DEKORACJE


INNA Studio www.facebook.com/innastudio.mri powiedzieć, że to co czarują zapiera dech w piersiach to by było za mało, dużo za mało

Kwiaty&Miut Kwiaciarnia www.facebook.com/kwiatyimiutooo jeśli o nich nie słyszeliście, nie widzieliście to czas to nadrobić serio, serio

### MAKE UP


Delfina Kardaś Kotlicka Makeup Artist www.facebook.com/delfinakardaskotlickaO tak Delfina to jest mistrzyni pędzla + Kasia ta do Zaczarowanych warkoczy i mamy dream team!

Maja Ogonowska – Make Up www.facebook.com/ogonowskamakeup

### HAIR ARTIST


Zaczarowane warkocze – pracownia ślubna www.facebook.com/ZaczarowaneWarkoczePLTo co Kasia robi z włosami, toż to magia jakaś jest….

### OBRĄCZKI


Inne obrączki www.inneobraczki.plNajpiękniejsze obrączki jakie widziałem i bez problemu jak widzę te od Andrzeja to od razu bez wachania wiem że to od niego!

### SUKNIE


Place for dress www.placefordress.plTo jest bardzo właściwe miejsce do rozpoczęcia poszukiwania tej wyjątkowej sukni...