Staramy się zaspokoić przede wszystkim Wasze oczekiwania ale i najbardziej wymagających gości, bo to od nich słyszycie

NO KIEDY TE ZDJĘCIA BĘDĄ?

I tak do kilku dni od ślubu staramy się podesłać tak zwaną sklejkę, o taką

Sklejka Fotografia Ślubna Love Needs Poznań

myślę że powinna ona uspokoić na jeszcze kilka dni tych najbardziej ciekawskich ?

Do dwóch tygodni od wesela otrzymujecie dostęp do galerii na hasło. Oddzielne hasło jest dla Waszych gości oddzielne dla Was. W galerii znajdują się zdjęcia po autorskiej obróbce zgodnie z ilością na jaką zawarta została umowa.

Wy widzicie je wszystkie. Goście logujący się na swoje hasło widzą około 200 kadrów. Otrzymują przyjemną do obejrzenia historię tego dnia. Oczywiście jeśli uznacie inaczej możecie udostępnić im w galerii więcej zdjęć.

Cały opis jej funkcjonowania, ustawiania zdjęć nie widocznych dla gości, wyboru zdjęć do odbitek, albumu, otrzymacie wraz z dostępem.

Jeśli robiliśmy sesję narzeczeńską lub plener innego dnia to zdjęcia również otrzymujecie w galerii w odstępie dwóch tygodni.

Zdjęcia do StoryAlbumu wybieracie w przeciągu 14 dni od udostępnienia wspomnianej galerii. Przed wysyłką do druku otrzymujecie na maila projekt do akceptacji. Oraz wzornik do wyboru koloru i materiału z jakiego zostanie wykonana oprawa.

StoryAlbumy, pendrive, odbitki gotowe są do odbioru po 4 do 8 tygodniach od Waszej akceptacji projektu StoryAlbumu. Uzależnione to jest od obłożenia produkcyjnego na introligatorni. Tak – są robione ręcznie. Do poczytania o nich zapraszam tu → Albumy i inne cuda które dostaniecie

To chyba tyle ? jak zawsze jeśli tylko kłębią się Wam jakieś pytania to śmiało pytajcie.